چگونه کسب و کار انحصاري بدون رقيب براي خودمان ايجاد کنيم؟

سلام دوست من اميدوارم حالتون خوب باشه و پر از انرژي باشي

با يکي ديگه از مقاله هاي آموزشي وبسايت امير شهابي کيا در خدمتتون هستم توصيه مي کنم اين مقاله رو حتما بخونيد چراکه هيچ موقع اين مطالب توي هيچ وبسايتي و توي هيچ جايي منتشر نشده و اينجا اولين جايي که داره اين مطلب عنوان ميشه

سلام دوست من اميدوارم حالت خوب باشه و پر از انرژي باشي

با يکي ديگه از مقاله هاي آموزشي وبسايت امير شهابي کيا در خدمتتون هستم توصيه مي کنم اين مقاله رو حتما بخونيد چراکه هيچ موقع اين مطالب توي هيچ وبسايتي و توي هيچ جايي منتشر نشده و اينجا اولين جايي که داره اين مطلب عنوان ميشه

شغل انحصاري

خيلي ها دوست دارند که کسب و کاري براي خودشان راه بيندازند که انحصاري باشه يعني دنبال يه ايده اي هستند که اين ايده انحصاري باشه و اون ايده رو تا به حال کسي انجام نداده باشه تا مشتري هاي خيلي زيادي داشته باشند و رقيب نداشته باشند و خيلي راحت بتونن به کارشون ادامه بدهند اما براي اين که شما يک ايده انحصاري داشته باشيد قبلش بايد يک مسئله رو بهتون بگم و اون مسئله اينکه ايده انحصاري پيدا کردن به مراتب سخت‌ تر از اينه که شما بخواهيد يک ايده اي که وجود داره رو انجام بدي با اين تفاوت که بهتر و خاص تر از بقيه اميد را انجام بدهيم اما حالا اينجا بحث از ايده انحصاري براي اينکه شما يک ايده انحصاري داشته باشي و بتواني به صورت انحصاري کار بکني. دو تا راه حل ميتونم بهت پيشنهاد بدم راه حل اول اينکه بايد بگردي و توي کسب و کارهايي که خارج از کشور انجام ميشه ببيني کدومش توي توي کسب و کارهاي خارجي قابليت اجرا شدن توي کشور ما رو داره براي مثال چيزي که طي سالهاي اخير بيشتر ملموس بوده اپليکيشن اسنپ و ساير اپليکيشن هاي تاکسي اينترنتي بوده چيزي که الگو برداري شده از وبسايت ان که در خارج از کشور هست و توي ايران پياده سازي شد. اگر بخواهم مثال ديگه اي بزنم از کسب و کارهايي که توي ايران به صورت انحصاري کار مي کنند و درآمد خيلي زيادي دارند وب سايت آپارات هست که به دليل اينکه ايرانيان دسترسي به سايت يوتيوب رو ندارند يک سايت انحصاري هست. درسته که خيلي از سايت هاي ديگه هم بعد از آپارات اومدن و تاسيس شدند ولي آپارات اولين سايتي بود که به عنوان انحصاري ترين سايت ويديويي کشور شناخته ميشه و رتبه ? توي وب سايت هاي ايران رو داره  مثالهاي ديگه هم: ميتونم بزنم براتون: وقتي که تلگرام توي ايران با محدوديت مواجه شد و شد خيلي ها اومدن و اپليکيشن‌هاي شبکه اجتماعي مشابه آن را ساختند و تونستن کاربران زيادي را جذب کنن . توي وب سايت هاي خارجي و.توي کسب و کارهاي خارجي نگاه کنيد.  حتي ميتونيد توي فيلم‌هاي خارجي که داريد نگاه مي‌کنيد دقت کنيد ببينيد چه کسب و کارهايي هست  که شما ميتونيد توي ايران انجام بديد. ميتونيد توي فيلم ها شون دقت کنيد، ميتونيد با سفر کردن به کشورهاي خارجي آنها را پيدا کنيد ميتونيد با بررسي وبسايت هاي برتر خارجي توي وب سايت الکسا يا وبسايت هاي ديگر بررسي بکنيد و ببينيد کدوم يکي از اين ايده ها قابليت بومي‌ سازي توي ايران را دارد.فراموش نکنيد خيلي از کسب و کارهايي که داره انجام ميشه خيلي از کسب و کارهاييه که توي حوزه فناوري اطلاعات انجام ميشه الگوبرداري و بومي شده از ايده هاي خارجيه. اما مورد بعدي و راه حل بعدي براي اينکه شما يک ايده انحصاري داشته باشيد بايد بدونيد که توي بازار چه خدمتي وجود داره که همه باهاش درگيرن و هيچ کسي نيست که اين خدمت رو برطرف کنه. به طور مثال توي حوزه تعميرات هارد مواردي ديده ميشه و ما هيچ کسي رو نداريم که بتونه هاردهاي رو که دچار آسيب شده‌اند رو تعمير کنه تعمير هارد ها توي ايران به اين صورت هست که يک هارد ديگر را برمي‌دارند باز مي‌کنند و قطعه معيوب اول رو با قطعه سالم هارد دوم تعويض مي‌کند اما اين اتفاق باعث ميشه که هارد دوم که يک هارد نو هست هم به دليل اينکه اين قطعه ازش باز شده و ديگر قابل استفاده نباشه و ميان يک هارد ديگه به عنوان هارد سوم هم  تهيه مي‌کنند که اطلاعات هارد اول رو روي هارد سوم کپي مي‌کنند يعني اگه يه نفر يه هاردي داشته باشه که دچار آسيب شده باشه و اطلاعاتش براش مهم باشه و بخواد اطلاعاتش رو روي يک هارد ديسک کپي کنه بايد به غير از اون هاردي که داره دوتا هارد ديگه بخره و به غير از اين که دوتا هارد ديگه بايد هزينه بکنه بايد هزينه تعميرات هم بده که بعضاً شش ميليون تومان يا ? ميليون تومان هست.  تا جايي که من اطلاع دارم هزينه بازيابي اطلاعات هارد در حال حاضر توي بازارزياد هست که اگه کسي بتونه و بره اين فناوري تعميرات رو بياره داخل کشور ميتونه هارد رو تعمير کنه. يک ايده انحصاري و خودش به تنهايي مي تونه درآمد چندصد ميليون توماني داشته باشد. اگر که بخواهيد ايده‌هاي ديگري را پيدا کنيد ميتونيد از شغل ها از اصناف و از شرکت ها بپرسيد که چه خدمتي دارند  يا چه خدمتي دارند که هيچ جايي نيست که براي آنها انجام بدن براي اينکار ميتونيد از اتحاديه‌ها و مجمع هاي صنفي و اتاق‌هاي بازرگاني سوال بکنيد که در حال حاضر توي کشور ما چه کارهايي رو ميشه انجام داد که وابسته به خارج و تخصص کشورهاي پيشرفته نباشد  اما بايد راهش رو پيدا کنيد و بريد نزد  شرکت اصلي توي خارج از کشور تخصصش رو ياد بگيريد و اين تخصص رو داخل ايران اجرا بکنيد اگر باز هم دنبال کار انحصاري هستيد مي تونيد با يک شرکتي که محصول خاصي يا خدمات خاصي داره قرارداد نمايندگي ببنديد و از او نمايندگي بگيريد و توي قرارداد تون بايد ذکر کنيد که اين شرکت حق اينکه اين نمايندگي را به شخص ديگري بدهد توي شهر شما يا توي استان شما توي منطقه شما رو نداره. حتي ميتونيد توي شرکت‌هاي خارجي که توي ايران کار مي‌کنند و نمايندگي ندارند نمايندگي ايجاد بکنيد که خب مراحل خاص خودش رو داره… ازت مي خوام نظرتو در مورد اين مقاله براي من بنويسي. شاد و پيروز و سربلند باشيد

منبع : سايت

تفریحات سالم توي ,رو ,انحصاري ,هارد ,يک ,ايده ,کسب و ,توي ايران ,ايده انحصاري ,و توي ,يک ايده ,ايده انحصاري داشته ,انحصاري داشته باشيد ,حتما بخونيد چراکه ,خودمان ايجاد کنيم؟منبع

تالارهای عروسی

کابینت آشپزخانه

ساخت حفاظ شاخ گوزنی

ثبت شرکت در عمان با وکیل پایه یک دادگستری

آشپزخانه‌ها دارای کابینت‌های ثابت

لیندا کیانی و سام درخشانی در مرده خور+عکس

موفق ترین بسته اموزشی درآمدزایی در منزل

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

آرلیس املاک جاوید کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. وبلاگ فروشگاه آرش yellowtion فنی و مهندسی خرید قطعات بیل مکانیکی دوو همه چی موجوده ترازوی ارزان خريد نیم ست زنانه دخترانه عروس نامزدی استیل ارزان بدل 2020